شرایط خصوصی گارانتی تبلت و موبایل

  1. ارایه جعبه دستگاه برای مطابقت اطلاعات آن با کارت گارانتی و حصول اطمینان از صحت آن در زمان مراجعه به مرکز خدمات برسان و یا ارسال دستگاه ضروری است.

  2. کلیه لوازم جانبی همراه دستگاه و همچنین شارژر آن، شامل گارانتی نمی‌شود.

  3. در هنگام پذیرش دستگاه، تمامی لوازم جانبی مانند درب باتری، باتری، شارژر و حافظه جانبی - در صورت امکان - و در شرایطی که به صلاحدید مسئولین فنی مرکز خدمات مورد نیاز نباشند، به مشتری تحویل داده خواهد شد و در نتیجه شرکت برسان سرویس مسئولیتی در قبال مفقود شدن سایر لوازم دستگاه نخواهد داشت.

  4. حفظ اطلاعات موجود روی حافظه دستگاه به‌عهده مشتریان بوده و لازم است تا پیش از مراجعه به مرکز خدمات از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. بدیهی است که در غیر این‌صورت، برسان مسئولیتی در قبال حفظ و نگهداری اطلاعات مشتریان در فرایند تعمیر نخواهد داشت.

  5. تعمیرات و سرویس‌ تلفن‌های همراه هوشمند، دستگاه‌های پخش موسیقی و تبلت‌هایی که گارانتی نداشته، گارانتی آن‌ها به اتمام رسیده و یا از گارانتی خارج شده باشند، تا سقف 2،000،000 ریال بدون استعلام و در مواردی که هزینه سرویس بیش از مبلغ فوق باشد، با هماهنگی مشتری انجام خواهد پذیرفت.

  6. چنان‌چه در فرایند تعمیر، کارشناسان فنی برسان، نسبت به تعویض قطعه‌ای اقدام و یا دستگاه مشتری را با دستگاهی دیگر تعویض و یا دستگاه را از وی خریداری کنند، مشتری دیگری حقی در مورد قطعات و دستگاه تعویض شده و یا دستگاه خریداری شده نداشته و همگی جزو دارایی‌های شرکت برسان به‌حساب می‌آیند.

  7. رفع اشکال‌های نرم‌افزاری و نصب نرم‌افزارهای مورد نیاز کاربران جزو خدمات گارانتی نبوده و بسته به نوع تلفن همراه، تبلت و یا دستگاه پخش موسیقی، با دریافت هزینه انجام می‌شود.

در صورت محقق شدن هر یک از شرایط زیر گارانتی تبلت و موبایل نقض خواهد شد:

شرایط عمومی گارانتی